Let me love you - Zuzanna Wólczyńska - recenzja
Dzisiaj chciałabym zrecenzować książkę pt. „Let me love you” autorstwa Zuzanny Wólczyńskiej. Jest to kontynuacja powieści, którą również miałam okazję przeczytać „Let me know”, kolejna część przeżyć Bee i Noah również przypadła mi do gustu.

Po przeczytaniu pierwszej części miałam niedosyt, dlatego byłam bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów. W tej części bohaterowie są już dorośli, a ich życie zmieniło się o 180 stopni. Bardzo spodobało mi się zakończenie i uważam historię Bee i Noah za bardzo interesującą a czasami nawet uroczą. 

Moim zdaniem warto przeczytać tę książkę, ponieważ zapewni nam ona prawdziwy rollercoaster emocjonalny, momentami wzrusza, ale potrafi również rozbawić. Do gustu przypadła mi zawarta na początku książki playlista, której słuchałam podczas czytania, bardzo lubię te piosenki i idealnie pasowały do akcji zawartej w powieści. Podoba mi się również osadzenie akcji zarówno w Nowym Jorku, jak i w Chicago, moich dwóch ulubionych miastach w USA.

Podsumowując, jeżeli szukacie ciekawej książki, która zapewni wam wiele wrażeń, jestem w stanie polecić wam właśnie tę powieść. Historia głównych bohaterów bardzo mnie urzekła.
W.Ł.

Książka wydana przez WydawnictwoKomentarze