Zupa z trupa. Gra do plecaka - Reiner Knizia - recenzja„Zupa z trupa”
to nowa gra karciana wydana przez Egmont.pl, stworzona przez renomowanego projektanta Reinera Knizię. Przeznaczona dla 3-7 graczy w wieku od 8 lat. Zostajemy zaproszeni na powitalny obiad u nowych sąsiadów, szybko jednak zamienia się on w surrealistyczne doświadczenie. Już na wejściu dostrzegamy niepokojące szczegóły – dzwonek do drzwi w kształcie ludzkiego oka i doniczki wyglądające jak czaszki.

W trakcie rozgrywki okazuje się, że sąsiedzi są potworami, a naszym celem jest unikanie potwornych kąsków, takich jak włochate klopsiki, spaghetti z larwami czy trujące grzyby. Gra polega na posiadaniu jak najniższej liczby punktów ujemnych na końcu ostatniej rundy, przy czym liczba rund równa się liczbie graczy.

„Zupa z trupa” oferuje prostą, ale wciągającą mechanikę, która łączy elementy strategii i humoru. Kolorowa i zabawna oprawa graficzna sprawia, że gra jest atrakcyjna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każda runda pełna jest śmiechu i zaskończenia, co czyni grę idealnym wyborem na rodzinne wieczory i spotkania towarzyskie.

Podsumowując, 
„Zupa z trupa”, to zabawna i dynamiczna gra karciana, która dostarcza mnóstwo radości i integracji. Jest świetnym dodatkiem do kolekcji gier towarzyskich, zapewniając wiele chwil doskonałej zabawy.

 

 

 

MJ

 

 

 

Gra wydana przez

 


 

Komentarze