Banda Pand i kawałki bambusa. Gra - Przemek Wojtkowiak - receja


 

„Banda Pand i kawałki bambusa” to wesoła przygoda pełna śmiechu i emocji dla małych i dużych graczy! Ta urocza gra karciana, stworzona przez Przemka Wojtkowiaka, a wydana przez Egmont.pl, wprowadza nas w świat niedźwiedzich szaleństw, gdzie refleks i spostrzegawczość są kluczem do zwycięstwa.

W grze chodzi o szybkie reagowanie na różnorodne warunki wyznaczane przez kostkę. Czy potrafisz znaleźć i złapać kartę z pandą, która najlepiej pasuje do wyrzuconych symboli? Czy to ta najcięższa, czy może ta trzymająca najdłuższy bambus? „Banda Pand i kawałki bambusa” to prawdziwe wyzwanie dla młodych umysłów, które jednocześnie bawi i uczy.

Gra jest doskonałym narzędziem do rozwijania spostrzegawczości i refleksu u dzieci już od 4. roku życia. Wystarczy zaledwie 15 minut, by poczuć dawkę emocji i śmiechu przy stole. A kto powiedział, że uczenie się nie może być zabawne?

Dodatkowo „Banda Pand..." zachwyca nie tylko swoją rozgrywką, ale również uroczymi ilustracjami pand, które z pewnością przykuwają uwagę najmłodszych graczy.

W skrócie ta gra karciana jest doskonałym wyborem dla rodzin, które chcą spędzić czas razem, dobrze się bawiąc, bo każdy ma równe szanse na wygraną. „Banda Pand...” to wyzwanie, które trzyma w napięciu i rozbawia od pierwszej kostki do ostatniej karty!

 

 

 

MJ

 

 

 

Książka wydana przez

 Komentarze