The Reunion - Kit Frick - recenzja
„The Reunion” Kit Frick to kolejna powieść pisarki, znanej z thrillerów dla młodzieży i dorosłych. Książka ukazała się w nowej serii Wydawnictwa HarperCollins - HarperYA i dostarcza czytelnikom niezapomnianej dawki emocji, napięcia i tajemnic.

Głównym punktem wyjścia jest spotkanie jedenaściorga członków rodziny Mayweatherów w luksusowym hotelu, gdzie spędzają tydzień wakacji. Jednakże, pod koniec pobytu okazuje się, że brakuje jednej osoby. Co stało się z zaginionym członkiem rodziny? Jakie mroczne tajemnice skrywają pozostałe postaci?

Frick interesująco układa fabułę, wprowadzając czytelnika w świat skomplikowanych relacji rodzinnych i zakopanych sekretów. Opowieść prowadzona jest z punktu widzenia kilku bohaterów, co dodaje głębi i złożoności narracji. Czytelnik zostaje wciągnięty w wir wydarzeń, próbując zgłębić tajemnice, które otaczają rodzinę Mayweatherów.

„The Reunion"
to nie tylko kryminał, ale również powieść z elementami dramatu. Ciekawym elementem tej książki jest także fakt, że po potarciu jednego ze skrzydełek okładki, czytelnik może poczuć egzotyczny zapach. Sama okładka jest klimatyczna, przyciąga wzrok.


M.J.Książka wydana przezKomentarze