Mała - Carmen Mola - recenzja
Carmen Mola„Mała” to trzecia część powieści, w której główną bohaterką jest inspektor Elena Blanco, szefowa Specjalnej Brygady Śledczej – BAC, czyli Brigada de Análisis de Casos.

Mocny i mroczny kryminał, który trzyma czytelnika w napięciu, aż do ostatniej strony. Trzecia część jest nie tylko szokująca, ale również dramatyczna i prowadzi do piekła, w którym nigdy nie chcielibyśmy się znaleźć.

Jednostka BAC działa pod nadzorem Cheski, która zastąpiła inspektor Blanco. Jednak gdy Cheska nie zjawia się w sądzie i nie można się z nią skontaktować, jej koledzy zaczynają się martwić. Elena postanawia wrócić i pomóc odnaleźć zaginioną koleżankę. Jednak czy jej się to uda? Cheska zaginęła bowiem w bardzo tajemniczych okolicznościach, a śledztwo ujawnia skrywane przez nią sekrety, które prowadzą do szokujących odkryć sprzed lat. Jednostka BAC musi odkryć czy Cheska jest ofiarą czy katem. Jednak czas ucieka i czy policjanci zdążą?

Dla Cheski, która po nocy z nieznanym mężczyzną budzi się naga i skrępowana w pomieszczeniu przepełnionym smrodem chlewu czas działa na niekorzyść.

Niezwykła fabuła z mroczną historią z wieloma momentami zaskoczenia i napięciem trzymanym do ostatniej strony.

Zdecydowanie POLECAM i czekam na kolejne części.

Kilka słów o autorce/autorze/autorach:
„Mała” to powieść hiszpańskiej autorki. Carmen Mola urodziła się wiosną 2017 roku w Madrycie, gdy troje pisarzy: Jorge Diaz, Agustin Martinez i Antonio Mercero postanowiło połączyć siły i wspólnie napisać thriller właśnie pod tym pseudonimem.


M.B.
Książka wydana przezKomentarze