Feeling Close to You - Bianca Iosivon - recenzja
Książkę samą w sobie bardzo miło się czytało. Styl pisania był bardzo przyjemny i przyjemnie było śledzić historię głównych bohaterów. Podobało mi się to, że książka została napisana z perspektyw obu głównych bohaterów, dzięki czemu łatwiej mogłam ich zrozumieć.

Muszę jednak powiedzieć, że początek wydawał się bardzo pospieszny. Zwłaszcza w pierwszym rozdziale, akcja była rozwinięta znacznie bardziej niż w pozostałej części książki. To sprawiło, że początek był trudniejszy do czytania. Wolałabym, żeby ważne aspekty fabuły stawały się jasne w trakcie czytania książki, a nie w przeciągu kilku stron. Relacje między głównymi bohaterami również wydawały się bardzo pospieszne. Przez to ich relacja wydała mi się dość płytka. Dlatego, że akcja działa się tak szybko, trudno było zaobserwować wątek friends to lovers. Uważam też, główni bohaterowie nie mówili o sobie wszystkiego, nie do końca został rozwinięty wątek matki Parkera. Na samym początku nie polubiłam się z główną bohaterką. Wydawała mi się dziecinna, jednak po późniejszym rozwoju akcji zaczęłam darzyć ją sympatią.

Z historią w książce „Feeling Close to You”, mimo paru aspektów, które nie do końca mi się podobały, polubiłam się. Jestem pewna, że historia Teagan i Parkera przypadnie do gustu dużej części młodzieży i nie tylko.

 

 

A.K.

 

 

 

 

Książka wydana przez Wydawnictwo

 


 

 

Komentarze