Moc ciszy. O sekretnej sile introwertyków - Jill Chang - recenzja
Książka pod tytułem „Moc ciszy”, autorstwa Jill Chang dała mi wyobrażenie o introwertykach ich zachowaniach oraz przemyśleniach. 

Autorka opisuje sytuacje z własnego życia, które mają na celu ukazanie introwertyków w innym świetle, gdzie to oni mogą być liderami. Kobieta przedstawia ogromny potencjał osób podobno nieśmiałych i wrażliwych, odrzucając stereotypy.

Jill Chan na własnym przykładzie wskazuje jak ćwiczyć sztukę komunikacji oraz jak się zachowywać w stresowej sytuacji, będąc introwertykiem. Moim zdaniem książka jest naprawdę ciekawa, nawet dla mnie jako ambiwertyka, ta wiedza była bardzo przydatna. Przez to, że autorka opowiadała o sobie, pozwoliło to lepiej wyobrazić sobie sytuacje, w których się znajdowała, gdyż opowieść była realistyczna. 

Szczerze mówiąc wiele wydarzeń również miały miejsce w moim życiu, a książka Jill Chang wskazała mi jak powinnam się zachować oraz zareagować, w pewnym sensie poczułam się, że nie jestem w tym sama. Zdecydowanie polecam tę książkę do przeczytania.

 

 

N.Y.

 

 

 

Książka wydana przez

 Komentarze