Purpurowa sieć - Carmen Mola - recenzja

 
Carmen Mola„Purpurowa sieć” to mroczny kryminał trzymający czytelnika w napięciu. Inspektor Elena Blanco, która prowadziła śledztwo w pierwszej części trylogii, kontynuuje dochodzenie w sprawie porwania swojego syna.

Zbrodnie, które po drodze odkrywa, mrożą krew w żyłach. Śledczy ze Specjalnej Brygady Śledczej – BAC ścigają się z czasem, aby uniemożliwić kolejne tortury i morderstwa młodych kobiet. Pani Inspektor musi uporać się z prywatnym bólem związanym z synem, ale też musi zachować zimną krew, by profesjonalnie prowadzić dochodzenie. Niestety nie jest to łatwe, a bohaterowie powieści podejmują trudne i niełatwe decyzje. Jednak czy ich wybór okaże się słuszny? Tego dowiecie się czytając ten niezwykły kryminał.

„Purpurowa sieć” to powieść, od której nie można się oderwać. Zdecydowanie POLECAM i z niecierpliwością czekam na trzecią część.

Kilka słów o autorce/autorze/autorach…

„Purpurowa sieć” to powieść hiszpańskiej autorki. Carmen Mola urodziła się wiosną 2017 roku w Madrycie, gdy troje pisarzy: Jorge Diaz, Agustin Martinez i Antonio Mercero postanowiło połączyć siły i wspólnie napisać thriller właśnie pod tym pseudonimem.


 

 

M.B. 

 

Książka wydana przez

 


 

 

 

Komentarze