Cygańska narzeczona - Carmen Mola - recenzjaCarmen Mola„Cygańska narzeczona” to powieść, która cały czas trzyma czytelnika w napięciu. Mroczny kryminał z elektryzującą fabułą, od której nie można się oderwać.

Główna bohaterką „Cygańskiej narzeczonej” jest inspektor Elena Blanco, szefowa Specjalnej Brygady Śledczej – BAC, czyli Brigada de Análisis de Casos. Pani inspektor prowadzi dochodzenie w sprawie zamordowania młodej kobiety, córki Cygana wychowanej z dala od romskich tradycji. Ze względu na brutalne zabójstwo i tortury jakim poddano ofiarę, by znaleźć przestępcę, pani inspektor musi poznać ofiarę, jej tajemnice i historię rodziny. Jednocześnie poznajemy samą Elenę Blanco – doświadczoną Panią Inspektor, z życiowym bólem i doświadczeniem, który będzie jej towarzyszył podczas rozwiązywania sprawy.

Niezwykła fabuła z mroczną i mocną historią z wieloma momentami zaskoczenia. Zdecydowanie POLECAM i czekam na kolejne części. 

Kilka słów o autorce/autorze/autorach:

„Cygańska narzeczona” to powieść hiszpańskiej autorki. Carmen Mola urodziła się wiosną 2017 roku w Madrycie, gdy troje pisarzy: Jorge Diaz, Agustin Martinez i Antonio Mercero postanowiło połączyć siły i wspólnie napisać thriller właśnie pod tym pseudonimem.


 

M.B.

 

 

 

Książka wydana przez
Komentarze