Śledztwo panny Cahill - Brenda Joyce - recenzja
Brenda Joyce
, urodzona w 1963, jest autorką ponad czterdziestu powieści. Za swoją twórczość otrzymała wiele nagród, takich jak np. Best Historical Romance Award i Two Lifetime Achievement Award.

Książka rozpoczyna się w momencie, gdy młoda detektyw dociera na miejsce zbrodni. Zauważa tam martwą już kobietę. Po dokładniejszej analizie okazuje się, że to samotna Irlandka, która przypomina ofiary tzw. „Rzeźnika”. Dla Francessy Cahill jest to sprawa priorytetowa, ponieważ ze zdobytych poszlak wynika, że następnymi ofiarami mogą zostać jej dwie najlepsze przyjaciółki, więc próbuje zrobić wszystko, aby zapobiec nieszczęściu.

Książka zawiera również wątki poboczne, takie jak na przykład związek Fran z Calderem. Ich relacja że względu na niebezpieczne śledztwo będzie musiała przejść wiele prób. Na przykład zawiłe relacje Francessy z byłym pacjentem, z którym będzie musiała spędzać więcej czasu z powodu dochodzenia.

„Śledztwo panny Cahill" jest książką z ciekawym wątkiem kryminalnym. Polecam ją osobom zagłębiającym się w taką tematykę. To książka, od której ciężko jest się oderwać, więc jest idealna na jeden wieczór.Marcelina K.


Książka wydana przezKomentarze