Życie lalek - Erik Axl Sund - recenzja
Erik Axl Sund to pseudonim literacki szwedzkiego duetu: Jerkera Erikssona i Håkana Axlandra Sunquista. „Życie lalek" jest najnowszą książką autorów bestsellerowej trylogii „Oblicza Victorii Bergman". Zalicza się do literatury kryminalnej. Głównym wątkiem są losy dziewczyn - Merci i Novej. Ich traumatyczne dzieciństwo i doznania, których doświadczyły w tak młodym wieku, spowodowały konsekwencje w przyszłości. Pociągnęło to za sobą szereg sytuacji, które zmusiły je do wielu niemoralnych zachowań. Ich życie duchowe uległo zniszczeniu, a ciało doprowadziły do destrukcji.

Książka trzyma w napięciu i ciężko się od niej oderwać dzięki licznym zwrotom akcji. Przewijają się wątki morderstw, przemocy, narkotyków i wykorzystywania nieletnich dziewczyn, co prowadzi do ich moralnego upadku i zatracenia się w tym wszystkim.

Polecam tę książkę wszystkim tym, których interesuje fabuła kryminalna oraz osobom o zrównoważonym i opanowanym spojrzeniu na świat, ponieważ wyzwala ona w czytelniku wiele emocji i doprowadza nas do refleksji, iż niewiele nam trzeba, aby upaść na samo dno, z którego nie ma powrotu.
MK
Książka wydana przez

Komentarze