Madly - Ava Reed - recenzja
"Madly"
autorstwa niemieckiej pisarki Ave Reed, to druga część z cyklu In Love. Każda opisuje historie innej pary, a to, co je łączy to przyjaźń wszystkich bohaterów. Czytanie nie wymaga znajomości części poprzedniej. W tej powieści autorka skupia się na June i Masonie.

Przebojowa June odbywa praktyki w popularnym klubie prowadzonym przez Masona. Zmuszona przez los, by nie stracić stypendium, musi pracować dla człowieka, który od początku działa jej na nerwy. Masonowi dziewczyna wpadła w oko od pierwszego wejrzenia, a raczej od pierwszego wylania z premedytacją na niego drinka i bez skutecznie próbuję ją poderwać. Czy teraz kiedy pracuje dla niego, będzie to łatwiejsze?

Od samego początku między głównymi bohaterami iskrzy. Każde z nich strzeże swych tajemnic i gra swoje role. Mason aroganckiego, przemądrzałego i bogatego playboya, a June pewnej siebie, zabawnej i trochę roztrzepanej dziewczyny. Tak naprawdę każde z ich skrywa swoje tajemnice i niech chce, by ktokolwiek odkrył ich słabości. Mamy też tu przedstawione relacje z rodzicami, jak rzutują na nasze życie, i trudy wchodzenia w samodzielne życie. Książka mogę śmiało polecić osobom lubiącym ciekawe, niebanalne miłosne historie.

M.J.Książka wydana przez WydawnictwoKomentarze