Wiele hałasu o ciebie - Samantha Young - recenzja
Nie jestem może jakąś wielką entuzjastką romantycznych historii, ale po książki autorstwa Samanthy Young sięgam w ciemno, bo wiem, że gwarantują dobrą lekturę, więc z przyjemnością przeczytałam jej nową powieść „Wiele hałasu o ciebie”.

Evie w wieku 33 lat znajduję się na życiowym zakręcie. Koleżanki układają sobie życie, zakładają rodziny, a jej kolejny związek nie wychodzi, choć bardzo liczyła na coś więcej niż przelotną znajomość. W pracy awansują nowego przyjętego pracownika zamiast wiernej i sprawdzonej Evie. Kobieta postanawia odciąć się od wszystkiego i pod wpływem chwili rezerwuje miesięczny pobyt na wyspie, gdzie ma prowadzi księgarnie. Alnster to urocze nadmorskie miasteczko w Anglii, które od pierwszych chwil kradnie serce dziewczyny. Poznaje też przystojnego farmera, przez którego jej plany bycia niezależną singielką mogą ulec zmianie.

Książka reklamowana jest jako komedia romantyczna, dla mnie jest to lżejsza powieść obyczajowa. Śledzimy nie tylko losy głównej bohaterki, ale też mieszkańców wioski, przez co książka jest ciekawsza. Miło spędziłam przy niej czas, więc jak najbardziej mogę ją polecić.

W.J.

Książka wydana przezKomentarze