Zanim powróci strach - C.L. Taylor - recenzja

C.L. Taylor
ukończyła psychologię. Swoją karierę literacką rozpoczęła w 2005 r. Jest autorką kilku thrillerów psychologicznych, które stały się bestsellerami. Jej książki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków. W Polsce Wydawnictwo Albatros właśnie wydało szóstą powieść autorki pt. "Zanim powróci strach
.

Historie śledzimy z perspektywy trzech kobiet Lou, Wendy i Chloe. Każda z nich jest w innym wieku i ma i inne doświadczenia. Tym, co je łączy jest znajomość z Mikem. Jest to powieść o miłości, ale i manipulacji. Pokazuje jak łatwo można wpłynąć na czyjeś życie i zmienić je na zawsze.

Muszę przyznać, że książka mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że mnie tak wciągnie, że nawet nie zauważę, kiedy dotrę do końca. A końcówka świetna. Kiedy myślimy, że już wszystko zostało powiedziane, autorka daje nam niezłego kopa. Uważam, że to bardzo dobry thriller trzymający w napięciu do samego końca. Choć to moje pierwsze spotkanie z twórczością C.L. Taylor, to myślę że nieostatnie. Polecam!
M.J.

Książka wydana przez


Komentarze