Zawsze i wszędzie - Brittainy C. Cherry - recenzja

Brittainy C. Cherry to pisarka amerykańskiego pochodzenia, która swoje serce oddaje w wydawanych książkach. Jej powieści są mało znane w Polsce, ale twórczość z pewnością powinna zostać zauważona przez wszystkie kobiety i nastolatki lubiące romanse. Na swoim koncie ma wiele pozycji o tematyce miłosnej np. ”Art & Soul”, „Do dziewczyn, które czuły zbyt wiele” oraz „Poza rytmem".

„Zawsze i wszędzie” to przyjemny do czytania romans, który wywołuje jednocześnie uśmiech na twarzy oraz potok łez. Problematyka zawarta w powieści obejmuje postrzegania człowieka przez społeczeństwo poprzez pryzmat jego wcześniejszych błędów oraz pochodzenie, a także kłopoty i trudności dnia codziennego. Książkę czyta się niezwykle szybko i łatwo. Jest jasna w przekazie, nie zawiera skomplikowanych wątków czy porównań. Do wszystkiego w łatwy sposób możemy dojść sami. Intrygująca jest początkowa relacja głównych bohaterów, gdyż nie bez powodu mawiamy, iż od nienawiści do miłości jest cienka granica. Niepowtarzalne jest to, jak bardzo zostajemy wprowadzeni w fabułę utworu. Poprzez rozbudowane opisy i monologi postaci jesteśmy w stanie wczuć się w ich role i zrozumieć ich problemy. Wielu czytelników może odnaleźć siebie w wykreowanych postawach i wnieść do swojego życia i postępowania odpowiednie poprawki.

Książka niezwykle przypadła mi do gustu i skradła moje serce. Zrozumiałam, że nie należy oceniać człowieka po okładce, tylko poznać jego wnętrze i charakter. Polecam ją młodym dziewczynom które, choć na chwile chcą oderwać się od nudnej rutyny i przeżyć niezwykłe uczucie, jakim jest miłość.


Julia, lat 15

Książka wydana przez Wydawnictwo
http://www.wydawnictwofilia.pl

Komentarze