Pan Przypadek i kryminaliści - Jacek Getner - recenzja

„Pan Przypadek i kryminaliści” autorstwa Jacka Getnera to książką wchodząca w skład serii opowiadającej o zbrodniach i przestępstwach, które rozwiązywane są przez głównego bohatera - Jacka Przypadka. Cytując naszego bohatera: Ludzie są banalnie przewidywalni”. Dzięki czemu chętnie podejmuję się on wyzwań dotyczących różnych zagadkowych spraw.

Książka opisuje drogę, przez jaką przechodzi postać pierwszoplanowa, aby rozwikłać łamigłówkę.

Zanim człowiek sięgnie po swój pierwszy kryminał, potrzebna jest jakaś motywacja. W moim przypadku chciałam spróbować czegoś nowego. Wskutek czego, w moje ręce wpadła właśnie ta pozycja. 


Jakie jest moje pierwsze wrażenie po przeczytaniu „Pana Przypadka..."

Na pewno się nie rozczarowałam. Książka przypadła mi do gustu. Możemy doszukać się w niej ciekawego poczucia humoru oraz ironii. Jak na pierwszy kryminał, który miałam przyjemność przeczytać, to gorąco polecam tę powieść. 

Podejrzewam, że cała seria jest równie interesująca - szczególnie dla osób, które chcą zagłębiać się w problematykę dzisiejszego świata i lubią towarzyszyć detektywom w drodze do zdobywania obranego celu.Martyna, lat 16 Za książka dziękujemy panu Jackowi Getnerowi

Komentarze