DIY. Zrób to sama - Maria Szymańska - recenzja

Jeszcze do niedawna nasze mamy i babcie szycie, robienie na drutach, haftowanie uważały za coś normalnego i wiele rzeczy robiły same. Dzisiaj idzie się po prostu do sklepu i kupuje, kupuje... Na szczęście wraca moda na robótki ręczne, odnawianie starych rzeczy, nadawanie niemodnym przedmiotom nowych kształtów, czyli DIY. To dobry trend w dobie powszechnego konsumpcjonizmu pozwala on budować swój własny, niepowtarzalny styl. Równocześnie możemy dbać o środowisko naturalne, czego chcieć więcej?

Wydawnictwo Egmont wydało właśnie książkę pt. „DIY. Zrób to sama" autorstwa Marii Szymańskiej. Podzielono ją na pięć rozdziałów: 1. Stylówka, czyli jak ożywić stary sweter, bluzkę czy buty, 2. Pokój nastolatki - pomysły na drobiazgi tj. doniczki, ramki, organizer, które ożywią pomieszczenie, 3. Biżuteria jak zrobić własny pierścionek, naszyjnik czy kolczyki, 4. Kosmetyki jak zrobić ekologiczny balsam do ust, maseczkę do twarzy, żelki do kąpieli i 5. Prezenty, gdzie znajdziemy pomysły na własnoręczne upominki.

Książka jest ładnie wydana, w twardej oprawie. Duża ilość zdjęć przyciąga wzrok i wzbogaca treść. Myślę, że jest to ciekawa pozycja na prezent dla osób nieznających lub dopiero zaczynających swoją przygodę z DIY.MJKsiążka wydana przez

https://egmont.pl/DIY.-Zrob-to-sama,11079713,p.html

Komentarze