Wysłannicy. Tom 1. Larista - Melissa Darwood - recenzja

„Larista”, czyli książka, której autorką jest Melissa Darwood. To pierwszy tom nieziemskiej serii Wysłannicy pełnej miłości i tajemniczości.

Melissa Darwood - pisarka, która ma na swoim koncie wiele świetnych bestsellerów. Czytelniczki chętnie sięgają po jej powieści, ponieważ są one przeważnie o tematyce romantycznej.

„Larista” to niesamowita historia miłosna Larysy i Gabriela. Bohaterowie poznają się w dziwnych i na początku nielogicznych okolicznościach, więc zaczynają się zastanawiać czy to przeznaczenie ich połączyło, czy też zwykły przypadek. Niesamowite jest to, jak dziwnym trafem, można spotkać prawdziwą miłość. Larysa na początku nie ufa Gabrielowi, jednak po niedługim czasie bohaterowie zakochują się w sobie bez opamiętania. Chłopak staje przed koniecznością wyboru: czy zaryzykować i zdradzić prawdę, czy stracić ukochaną. Jak się później okazuje, nie wszyscy mają dobre zamiary. Zafascynowało mnie zakończenie powieści, gdyż było ono nieco inne niż przypuszczałam. W książce możemy się spotkać z elementami fantastycznymi, co czyni ją jeszcze bardziej tajemniczą i fascynującą. Książka rozbudziła we mnie wiele pozytywnych emocji, była wzruszająca i zaskakująca.

Mogę polecić ją czytelnikom, którzy są ciekawi historii Larysy i Gabriela. Jej treść pobudza wyobraźnie, co pozwala na chwile odciąć się od rzeczywistości i miło spędzić czas.
 
Kaja, lat 17


Za książkę dziękujemy księgarni internetowej

http://www.taniaksiazka.pl

Komentarze