Star Stable. Poradnik - recenzja

Star Stable to szwedzka gra online o koniach. Dostępna jest ona w wielu językach, w tym w polskim. Na świecie, jak i w naszym kraju zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Posiada wiele serwerów i graczy z całego świata. Myślę, że bardziej kierowana do dziewczyn, zresztą w samej grze można przybrać tylko żeńską postać. Gracz wypełnia różne misja, ćwicząc swoje umiejętności jeździeckie. W grze można kupować konie, opiekować się nimi i je trenować, ćwiczyć z innymi graczami, brać udział w zawodach. Akcja dzieje się na pięknej wyspie Jorvik.

Wydawnictwo Egmont wydało właśnie przewodnik po grze „Star Stable". Książka kierowana jest do czytelników w wieku 7-13 lat. Jest wydana w twardej kolorowej oprawie, zawiera wiele ilustracji. Dowiem się z niej podstawowych rzeczy o grze. Jak zacząć swoją przygodę ze Star Stable. Przedstawiono poszczególne rasy koni, ich umiejętności. Przygody i misje, jakie czekają na gracza. Jak poruszać się po krainie Jorvik, jak zawierać nowe znajomości i obsługiwać czat. Początkowy gracz znajdzie tu wszystko, co powinien wiedzieć, by zacząć przygodę ze Star Stable. Jak zapewnia wydawca, skróci to czas potrzebny do zapoznania się z zasadami gry.

Uzupełnieniem przewodnika jest „Książka z plakatami”, gdzie fan znajdzie piękne ilustracje-plakaty przedstawiające zaczarowaną krainę Jorvik. Myślę, że są to pozycje obowiązkowe dla miłośników koni i gry Star Stable.
Nika, lat 17
Książka wydana przez Wydawnictwo
https://egmont.pl/

Komentarze