Odrobina brokatu - Shari L. Tapscott - recenzja

Książka pt.”Odrobina brokatu” Shari L. Tapscott to jeden z piękniejszych romansów, jakie do tej pory czytałam. Porusza czytelnika swoją treścią i wywołuje refleksje. Możemy się zastanowić, czy jest sens uciekać przed miłością, skoro to sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwi.

Podczas czytania poznajemy losy dwójki bohaterów, którymi są Lauren i Harrison. Dziewczyna jest młodą artystką, prowadzi bloga, w którym ręcznie wykonuje różne przedmioty. Zdobi je zawsze brokatem, co wiąże się z tytułem książki. Chłopak zna rodzinę Lauren już od czasu, gdy był mały. Za dziecka za sobą nie przepadali, jednak po latach wszystko się zmieniło. Wzajemnie skrywają uczucia udając, że nic dla siebie nie znaczą. Jednak już od początku książki wiadomo, że jest inaczej.

Styl pisania jest lekki i przyjemny, co tylko zachęca do dalszego czytania. Fabuła, mimo że według znanego schematu, zaskakuje i ciekawi. Dlatego też przeczytałam ją szybko i bez większego problemu.

Według mnie warto przeczytać tę książkę, może trafi za chwilę na listę bestsellerów, więc polecam ją wszystkim zainteresowanym czytelnikom.
Kaja, lat 17Za książkę dziękujemy księgarni internetowej

http://www.taniaksiazka.pl

Komentarze