Powietrze, którym oddycha - Brittainy C. Cherry- recenzja

Książkę pt. „Powietrze, którym oddycha” napisała Brittainy C. Cherry, która jest autorką amerykańską wielu znanych i lubianych romansów. 

Jest to powieść, która przedstawia losy dwójki ludzi, którzy zmagają się ze śmiercią bliskich im osób. Elizabeth i Tristan do czasu, zanim się poznali, sami radzili sobie z problemami. Jednak, gdy Tristan pojawił się w życiu Liz, wszystko się zmieniło, postanowili wspólnie sobie z tym radzić, co zdecydowanie nie było najlepszym pomysłem. Ludziom nie spodobała się nowa znajomość kobiety, próbują wejść im w drogę, jakoś temu przeszkodzić, na szczęście bezskutecznie.

Myślę, że nie wolno oceniać osoby po tym, jakie plotki usłyszało się na jej temat, ważne jest to, abyśmy ją poznali i sami zobaczyli, jakim jest człowiekiem i dlaczego jest właśnie taka, a nie inna. Książka mnie wzruszyła i pokazała mi, jak w krótkim czasie można wszystko stracić oraz z jakimi problemami ludzie muszą się zmagać w życiu. Zrozumiałam też, jak ważna w takich momentach jest obecność przyjaciół czy rodziny. Ich wsparcie i miłość może wiele zmienić, warto o tym pamiętać.

Polecam tę książkę wszystkim lubiącym romanse, którzy mają ochotę poznać historię Elizabeth i Tristana.


Kaja, lat 16

Książka wydana przez Wydawnictwo


Komentarze