Ślad po złamanych skrzydłach - Sejal Badani - recenzja

Sejal Badani to Amerykanka, o prawniczym wykształceniu. Jej życiem zawładnęła pasja pisania i to przez nią rzuciła swój zawód. Uwielbia literaturę i wyprawy.

Nie ma rodziny, w której wszystko jest piękne i bez skazy. W każdym domu są ukryte sekrety, niewypowiedziane słowa, rany, które nigdy nie zostały zagojone i wciąż doskwiera nam ból. Jak bardzo można nienawidzić swojego rodzinnego domu? Książka "Ślad po złamanych skrzydłach" bardzo mnie poruszyła. Zrozumie to tylko ten, który z tym się spotkał oko w oko. Ja zrozumiałam całym sercem i nie mogłam uwierzyć, że autor może tak trafić do czytelnika.

Trzy siostry: Sonyi’a i Trisha oraz Marin, z pozoru może i podobne, ale tak naprawdę różne, jak woda i ogień czy wiatr. Sonyi’a należy do tych, którzy sami rozdają karty, do tych którzy chcą ułożyć swoje życie według swoich reguł, ze swojej „plasteliny”; Trisha zaś daje się lepić przez świat, potrafi dostosować się do zasad, które panują, a Marin? Kobieta poświęciła swoje życie karierze, uciekła w drogę zawodową. Ojciec, który leży w śpiączce sprawia, że te trzy żywioły spotkają się nad łóżkiem nieprzytomnego taty. W tym miejscu przeszłość dogania przyszłość. Sprawy niezakończone ujrzą światło dzienne. Co jest w stanie uleczyć dusze trzech kobiet, w których żyłach płynie nie jeden sekret?

Bolesna przeszłość, piekące rany muszą zostać pogrzebane, czy nadzieja będzie na tyle mocna, by zostać przy ojcu? Czy ich miłość pozwoli mu się obudzić? Czy córki mogą chcieć śmierci swojego ojca? Uwierzcie mi, przy tej książce zadacie sobie o wiele więcej pytań. Będą one z wami do końca, do ostatnich wersów tej książki.

Nie dość, że książka ma piękny przekaz, to ma też śliczną okładkę. T
en bestseller i inne można znaleźć w ofercie księgarni Taniaksiazka.pl

A prawda? Uwierzcie, pomoże zawsze.
Ducky, lat 18

Za książkę dziękujemy księgarni internetowej

Komentarze