Moje życie obok - Huntley Fitzpatrick - recenzja

Książka Huntley Fitzpatricka pod tytułem „Moje życie obok” opowiada o rodzinie Reedów, a w szczególności o Samanthcie, jednej z córek. Dziewczyna wiedzie spokojne życie, do momentu, gdy do sąsiedztwa wprowadza się rodzina Garretów. Głośni, bałaganiarscy i emocjonalni ludzie, całkowite przeciwieństwo rodziny dziewczyny.

Garretowie od początku byli zakazani. Mimo tego młoda Samantha uwielbiała obserwować ich rodzinę. Lubiła marzyć o tym, że staje się jedną z nich. Siedzi w swoim punkcie obserwacyjnym, dopóki pewnego, letniego wieczoru… Jase Garrett nie wspina się na dach obok niej. Od tego momentu jej życie całkowicie się odmienia.

Dziewczyna zaczyna darzyć uczuciem chłopaka. Rodzina Jase’a przyjmuje Samanthę z otwartymi ramionami. Jednak pewnego dnia świat dziewczyny się rozpada. Czy ich miłość przetrwa? Główni bohaterowie stają przed trudnymi wyborami, czy uda im się je rozwiązać?

Książka jest młodzieżową historią o miłości, wzlotach i upadkach. Porusza tematy poważne, opowiada o dokonywaniu życiowych wyborów. Jest pisana językiem prostym, odpowiednia zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych.
Historia odpowiednia na długie jesiennie wieczory.


Natalia, lat 17Książka wydana przez Wydawnictwo


Komentarze