Psygoda na czterech łapach. Diuna w Himalajach - Agata Włodarczyk - recenzja

Agata „Agi” Włodarczyk z zamiłowania dziennikarka, postanowiła spełnić swoje marzenie i wybrać się do Indii. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, w końcu dziś niewiele trzeba, by spełnić swoje podróżnicze pasje. A jednak... W swoją podróż zabrała psa - Diunę sukę rasy wilczak czechosłowacki. I to właśnie z perspektywy psa obserwujemy wyprawę.

Książka „Psygoda na czterech łapach. Diuna w Himalajach” przyciąga wzrok już samą twardą okładką, na której widnieje uśmiechnięty pies z plecakiem. Książka skierowana jest do dzieci małych - do wspólnego czytania, jak i większych - do samodzielnej lektury. Kolorowe pogodne ilustracje autorstwa Ksenii Potępy, a także nieduża objętość i krótkie rozdziały ułatwiają i umilają czas spędzony przy książce. Narracja prowadzona jest prostym językiem, z humorem. Diuna opisuje wszystko, co widzi i czuję, a przygód ma sporo, i nie raz wybawi z opresji swoich opiekunów.

Myślę, że to bardzo ciekawy wybieg i książka spodoba się dzieciom. Pozwoli też młodym czytelnikom w interesujący sposób poznać Indie i ich mieszkańców. Śmiało polecam osobom lubiącym „psygody"!Kaja, lat 17Książka wydana przez Wydawnictwo

Komentarze

  1. Dzień dobry, dziękuję za recenzję ale proszę o poprawienie mojego nazwiska - Włodarczyk, nie Włodarska.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepraszamy wkradł się błąd. Już, poprawione. Pozdrawiamy :)

      Usuń

Prześlij komentarz