Najmroczniejszy sekret - Alex Marwood - recenzja

Alex Marwood jest laureatką prestiżowych konkursów literackich Edgar Allan Poe Award oraz Macavity for Best Mystery. To autorka thrillerów psychologicznych takich jak m.in.Dziewczyny, które zabiły Chloe"Zabójca z sąsiedztwa" oraz ostatnio wydanej książki Najmroczniejszy sekret".

Opowiada ona o pewnej rodzinie, która ma skomplikowaną sytuację. Mianowicie Sean Jackson, syn Indii i Milly wziął sobie kolejną już z rzędu żonę i ma z nią bliźniaczki o imieniu Ruby i Coco. Zostaje zorganizowana u niego impreza z okazji jego 50 roku życia. W tą noc Coco zaginęła. Tragedia dotarła do wszystkich mediów społecznościowych, było o niej głośno. Niestety Coco nie odnaleziono.

Książka dzieli się na rozdziały z teraźniejszości, jak i wspomnienia z tamtego dnia i nocy. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić, ponieważ wszystko to są kolejne informacje, w których dowiadujemy się co się stało z Coco.

Mimo że nie jestem zwolenniczką takich tajemniczych historii i kryminałów, to ta bardzo mi się podobała i mam nadzieję, że będę miała okazję przeczytać inną książkę tejże autorki.Oliwia, lat 16


Książka wydana przez
Komentarze