Potomkowie - Tosca Lee - recenzja

Tosca Lee to wielokrotnie nagradzana pisarka, autorka powieści. Jej dzieła znalazły się na liście bestsellerów. Kolejna jej powieść "Potomkowie" to niezwykła książka.

Osobiście raczej nie przepadam za powieściami fantastycznymi, ale gdy tylko przeczytałam opis wiedziałam, że to jest to!


Głowna bohaterka nie pamięta nic ze swojej przeszłości, ani kim jest ani skąd pochodzi. Nie rozpoznaje ludzi, których kiedyś znała. Jedyne co ma, to ostrzeżenie od samej siebie zanim straciła pamięć: "Emily, to ja. Ty.
Nie pytaj o dwa minione lata… Nie szukaj ich w pamięci i nie staraj się grzebać w przeszłości. Od tego zależy twoje życie. Życie innych ludzi również. Tak przy okazji, nie masz na imię Emily".


Emily w wieku 21 lat zaczyna wszystko od nowa z nowym imieniem i życiem. Niestety  dowiaduje się, że jest potomkinią Krwawej Hrabiny Elżbiety Batory, największej morderczymi wszech czasów. Zaczyna się pościg mordercy za Emily, a Emily za odkryciem przeszłości, którą wcześniej postanowiła pogrzebać, bo jedno wie na pewno, że jej bliscy zginą, jeśli nie odzyska utraconych wspomnień. Jednak by ocalić innych, musisz najpierw sama nie dać się zabić...

Książka wciągnęła mnie od samego początku, jest niesamowita. Jest to pierwszy tom, a ja już nie mogę doczekać się następnych! Historia Emily a właściwie Audry jest nietypowa, każdy kolejny rozdział przynosi ze sobą nowe tajemnice, jak i rozwiązania poprzednich. Niemożliwe jest zacząć i nie skończyć, zawsze będzie Was ciekawiło co dalej, jak to wszystko się dzieje i jaki będzie koniec.

Polecam ją WSZYSTKIM bez wyjątku, jest w niej wszystko miłość, przyjaźń, strach, kłamstwa i obietnice, a nawet trochę historii. Po prostu każdy znajdzie coś dla siebie! Must have na tę jesień.
WZ, lat 16


Książka wydana przez Wydawnictwo

http://iuvi.pl/
Komentarze