Tajemnica Jacoba - Beata Andrzejczuk - recenzja

Beata Andrzejczuk jest autorką serii „Pamiętnik Nastolatki”, która opowiada o codziennym życiu głównej bohaterki - Natalii. Dalsze losy bohaterów są ukazane w książkach pt.: „Pamiętnik Nastolatki - Julia”. Kontynuacją obu serii są książki tej samej autorki pt: „Tajemnica Jacoba”.

Książka przedstawia dalsze losy Natalii Górskiej i jej męża - Maksyma. Dziewczyna skończyła trzeci rok studiów, a chłopak rozpoczął pracę. Gdy pewnego dnia Maksym obwieszcza ukochanej niezapowiedzianą wizytę jego znajomego, dziewczynę ogarnia niepokój. W ich domu zjawia się tajemniczy chłopak. Natalia pod nieobecność Maksyma spędza z Jacobem dużo czasu.

Od momentu pojawienia się gościa, młoda pani Górska zauważa niepokojące zmiany w swoim mieszkaniu. Czy Jacob ma jakiś związek z krzewem hortensji, który według Natalii nieustannie zmienia miejsce swojego położenia?

Czy chłopak zmieni coś w ich związku? Jaką tajemnicę skrywa młody mężczyzna? Kim jest Emily i Emma? Jaką rolę obie dziewczyny pełnią w życiu Jacoba?


Książka jest pełna zaskakujących zwrotów akcji. Czytając, możemy przenieść się w świat pełen wielkiej miłości. Beata Andrzejczuk przedstawia ludzkie problemy i ich rozwiązania. Powieść pisana jest prostym językiem. Książka odpowiednia jest dla osób w każdym wieku. Pełna jest uczuć i momentów, które mogą zaskakiwać.

Historia, którą przedstawiła nam autorka jest godna polecenia wszystkim, którzy lubią książki pełne zagadek.Natalia, lat 16


Książka wydana przez


Komentarze