Dziewczyna o kruchym sercu - Elżbieta Rodzeń - recenzja

Książkę pt. "Dziewczyna o kruchym sercu" napisała Elżbieta Rodzeń - autorka powieści dla młodzieży oraz młodych dorosłych. Pisze historie o miłości i odrobinie magii w życiu.

Szczerze mówiąc, gdy wybrałam tę powieść do przeczytania, myślałam, że będzie monotonna i nijaka. Okazała się jednak bardzo intrygująca i wciągająca.
Opowiada o dziewczynie w młodzieńczym wieku z pewnym problemem oraz o chłopaku, który służył woli Bożej. Dostaje on zadanie opiekować się Ulą. Co się dzieje potem? Aby się tego dowiedzieć należy przeczytać książkę, gdyż pisanie teraz o tym zdradziłoby wiele z fabuły.


Jestem wrażliwą osobą, ale jestem prawie pewna, że u innego czytelnika również wywołałaby silne emocje (w moim przypadku poleciały łzy). Czekam z niecierpliwością na kolejne książki tej autorki, bo jest godna polecenia zarówno młodzieży, która kocha miłosne wątki jak i dorosłym. Dlatego jeśli macie egzemplarz pod ręką, to nie wahajcie się sięgnąć po niego, bo zapewniam, że nie będziecie żałować.Oliwia, lat 16


Książka wydana przez 

http://www.zysk.com.pl/
 

Komentarze