Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak – recenzja

Książka ta została napisana przez rehabilitowanego doktora, który stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Przedstawił naturalne sposoby w walce z chorobami i opisał tajniki zdrowego stylu życia. Opisał w niej także naturalne metody poprawy zdrowia oraz rodzaje energii, które określają fizyczny i psychiczny stan człowieka. Autor wyjaśnia stereotypy takie jak: "biegi mogą spowodować różne choroby serca". Tłumaczy nam co jest potrzebne do zdrowego stylu życia, odżywiania i pełni szczęścia.

A czy Ty jesteś szczęśliwym człowiekiem? Chcesz się dowiedzieć jakie popełniasz błędy w codziennym życiu i co masz zrobić żeby je zmienić?

Zawarte wypowiedzi naukowców utwierdzają w przekonaniu, że wszystkie czynności codzienne mają znaczny wpływ na nasze samopoczucie, a oddychanie to podstawa życia:

"Między narodzinami a śmiercią ciągnie się życie, które zależy od oddychania"

Przekazane współczesne zasady żywnościowe ostrzegają nas o konsekwencjach złego trybu życia. Zdrowie każdego człowieka jest jego indywidualną sprawą, a choroba to sygnał o tym, że w organizmie coś jest nie w porządku.

Książka ta nauczy Cię, jak przy pomocy prostych, naturalnych metod i bez specjalnych wyrzeczeń być zdrowym i żyć długo. Czytelnik bez względu na wiek i płeć kierujący się w życiu zdrowym rozsądkiem z pewnością uzna, że ta książka jest pozycją obowiązkową w domowej bibliotece.


Ola, lat 16

Książka wydana przez Serwis Firma Księgarska

Komentarze