Jak żyć długo i zdrowo - Michał Tombak – recenzja

Książka ta została napisana przez rehabilitowanego doktora, który stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Przedstawił naturalne sposoby w walce z chorobami i opisał tajniki zdrowego stylu życia. Opisał w niej także naturalne metody poprawy zdrowia oraz rodzaje energii, które określają fizyczny i psychiczny stan człowieka. Autor wyjaśnia stereotypy takie jak: "biegi mogą spowodować różne choroby serca". Tłumaczy nam co jest potrzebne do zdrowego stylu życia, odżywiania i pełni szczęścia.

A czy Ty jesteś szczęśliwym człowiekiem? Chcesz się dowiedzieć jakie popełniasz błędy w codziennym życiu i co masz zrobić żeby je zmienić?

Zawarte wypowiedzi naukowców utwierdzają w przekonaniu, że wszystkie czynności codzienne mają znaczny wpływ na nasze samopoczucie, a oddychanie to podstawa życia:

"Między narodzinami a śmiercią ciągnie się życie, które zależy od oddychania"

Przekazane współczesne zasady żywnościowe ostrzegają nas o konsekwencjach złego trybu życia. Zdrowie każdego człowieka jest jego indywidualną sprawą, a choroba to sygnał o tym, że w organizmie coś jest nie w porządku.

Książka ta nauczy Cię, jak przy pomocy prostych, naturalnych metod i bez specjalnych wyrzeczeń być zdrowym i żyć długo. Czytelnik bez względu na wiek i płeć kierujący się w życiu zdrowym rozsądkiem z pewnością uzna, że ta książka jest pozycją obowiązkową w domowej bibliotece.


Ola, lat 16

Książka wydana przez Serwis Firma Księgarska

Komentarze

  1. Oczywiste jest, że zdrowie jest cenniejsze niż wszystko inne. Aby mniej chorować, warto przestrzegać kilku kluczowych zasad.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz