Stephanie Plum. Smakowita Piętnastka - Janet Evanovich - recenzja

Autorem książki "Stephanie Plum. Smakowita Piętnastka" jest Janet Evanovich. Urodzona 22 kwietnia 1943 w South River. Amerykańska pisarka powieści kryminalno-sensacyjnych. Napisała m.in. wielotomową serię książek o łowczyni nagród Stephanie Plum. Jej powieści są utrzymane w atmosferze sensacyjnej i humorystycznej. Jak dotąd w Polsce, nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, ukazało się czternaście z dwudziestu dwóch tomów serii o Stephanie.

Pisarka opowiada o życiu Stephanie, jej znajomych i przygodach, które ich spotykają.

Główna bohaterka dostaje propozycję zarobku większej sumy pieniędzy, ale także ma pomóc przyjacielowi. Musi także pamiętać o przyjaciółce, która wpadła w niezłe tarapaty i musi uważać na swoje życie, a także ma wystartować w konkursie, o którym nie ma zielonego pojęcia. Stephanie jest także stawiana przed wyborem faceta. Silny, męski, wysportowany czy wrażliwy, normalnej budowy eks chłopak? Czy Stephanie uda się pomóc przyjaciołom, i którego z mężczyzn w końcu wybierze?

Stephanie Plum jest bardzo zagadkową postacią. Nie zawsze można odgadnąć jak postąpi. Dlatego książka owiana jest tajemniczością i jest się ciekawym co będzie dalej. Książkę czyta się bardzo łatwo, szybko nawet nie zauważa się kiedy przeczytało się, aż tyle stron.

Książka bardzo mi się spodobała, uważam ją nawet jako jedną z moich ulubionych, bo trafiła do mnie w stu procentach. Napis na okładce "Lepsza od Jamesa Bonda, śmieszniejsza niż Bridget Jones", jest idealnym opisem tej książki.

Moim zdaniem książka ta trafi do osób w każdym wieku, które mają chociaż minimalne poczucie humoru.Paula, lat 16


Książka wydana przez


Komentarze

  1. Chcecie poznać przepis na kłopoty? Jeśli tak, to zachęcam bardzo po sięgnięcie po kolejną książkę z przygodami Stephanie Plum. Tym razem dowiemy się, jak bardzo jeszcze sytuacja może się zagmatwać. Jak Stephanie spada na cztery łapy i dlaczego babcia Mazurowa maczała w tym wszystkim palce. Książką jest super, jak każde inne. Nie można się zawieść.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, dokładnie. Książkę również polecamy i pozdrawiamy :)

      Usuń

Prześlij komentarz