Zamieć śnieżna i woń migdałów - Camilia Lackberg - recenzja

Podczas świąt postanowiłam się zabrać za przeczytanie jakiejś książki, która została poświęcona chociaż w części tematyce świątecznej - bestseller, czy rzeczywiście zasłużone miano?

Bez dwóch zdań. Mówię tutaj o powieści Lackberg Camilli „Zamieć śnieżna i woń migdałów”. Jest to zdecydowanie bardzo łatwa i przyjemna książka. Mnie osobiście pochłonęła całkowicie, aż przy końcu można poczuć nienasycenie. Na samą zachętę dla tych, którzy uwielbiają i kochają powieści Agaty Christie - jest to bardzo podobna tematyka. Utwór opowiada o dwójce zakochanych. Kiedy kobieta namawia mężczyznę tydzień przed świętami na wyjazd na rodzinne przyjęcie ten ulega. Nagle jeden z krewnych w dość specyficznych okolicznościach zostaje zamordowany. Dlaczego specyficznych? Otóż miejsce, w które się oddalili było całkowicie odcięte od reszty świata. A więc, czy mordercą okaże się jeden z członków rodziny?

Odpowiedzi szukajcie w tej książce. Niesamowicie podobała mi się ten kryminał. Czytało się bardzo przyjemnie. Bardzo zachęcam do przeczytania

 

K.B, lat 19


Książka wydana przez Wydawnictwo Czarna Owca

Komentarze