Dziewczyny, na start - Katarzyna Karpa, Anna Karpa - recenzja

Katarzyna Karpa to wicemistrzyni Polski w pieszych maratonach na orientację na dystansie 50 kilometrów. Jej całe życie związane jest ze sportem. Kocha bieganie, jazdę rowerem, wspinaczkę i turystykę górską. W swoim poradniku "Dziewczyny, na start" zdradza wszystkie tajniki biegania. Uwaga! Ona potrafi zarażać swoją pasją. Czytając tą książkę od razu mam ochotę odłożyć ciastka, włożyć buty i ruszyć przed siebie. 

Od kilometra do maratonu. Wszystko jest możliwe, niezależnie od wieku. Katarzyna wciągnęła w bieganie nawet swoją mamę - Annę. Jest ona także współautorką książki. Komentuje wszystko ze swojej perspektywy. Ten poradnik, determinacja i trochę chęci potrafi każdego uczynić mistrzem. Ponadto rozbudza on siłę do walki. Oto droga do sukcesu przedstawiona krok po kroku. Metody sprawdzone na własnej skórze autorki. Opisała tu każde potknięcie, wzloty i upadki. Do tego jest tu trochę zdjęć. Katarzyna Karpa to chyba mistrzyni biegowych selfie! 


Poradnik napisany jest prostym językiem, naprawdę szybko się go czyta. Każda biegaczka, początkująca i zaawansowana znajdzie tu temat dla siebie. Czy istnieje zła pogoda na bieganie? Czy bieganie rzeczywiście męczy? Jak się zmotywować? Jak kupić dobry sprzęt? Co jeść? Czytając tą książkę można się wiele nauczyć, niezależnie na jakim poziomie wtajemniczenia w świat biegaczy jesteś. Jeśli chciałabyś zacząć biegać, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, ta książka jest właśnie dla Ciebie. A może brakuje Ci motywacji, żeby ruszyć z kanapy cztery litery? A może biegasz i po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę. Katarzyna da Ci porządnego kopa do działania i pomoże zmienić nastawienie do życia. Sportowcy są często bardzo przyjaźni i pozytywni. 


Bieganie dodaje endorfin, więc zaczynając z nim przygodę przygotuj się na niezłą dawkę szczęścia. Każdy się do tego nadaje. Pamiętaj, siła tkwi w twojej głowie!Pati, lat 16


Książka wydana przez


Komentarze