Krach - Andrew Gross - recenzja

Andrew Gross jest autorem międzynarodowych bestsellerów m.in. "Czarny przypływ", "Niebieska strefa", "Nie oglądaj się". Jest również współautorem (wraz z Jamesem Pattersonem) takich bestsellerowych książek jak "Sędzia i kat", "Ratownik". Jego książki tłumaczone są na ponad dwadzieścia pięć języków. Wydawnictwo Harper Collins (do niedawna Mira Harlequin) wydało najnowszą jego powieść "Krach".

"Krach" jest to thriller finansowy. Akcja dzieje się w świecie współczesnej finansjery. Były detektyw Ty Hauck odkrywa spisek, który może wstrząsnąć międzynarodowym rynkiem finansowym.

Książka wciąga od pierwszej strony. Mamy wielu ciekawych bohaterów, spiski, morderstwa, romanse. Nawet nie wiem kiedy pochłonęłam 400 stron.

Jak najbardziej polecam czytelnikom lubiącym książki akcji, tym bardziej, że wydarzenia dzieją się współcześnie i scenariusz wcale nie wydaje się tak bardzo niemożliwy czy nierealny. Myślę w ogóle, że mógłby powstać świetny film na podstawie tej książki. A na pewno jest to ciekawa lektura na wakacyjne popołudnie. Polecam!


M.J.


Książka wydana przez WydawnictwoKomentarze