Zostań ze mną - J.Lynn - recenzja

Jennifer L. Armentrout urodziła się w Zachodniej Virginii. Wszelkie plotki, które słyszeliście o jej stanie nie są prawdą. No, w większości. Kiedy Jennifer nie pracuje nad pisaniem, spędza czas czytając, oglądając filmy o zombie i udaje, że pisze. Jennifer L. Armentrout pisze książki również pod pseudonimem J.Lynn.


Książka „Zostań ze mną” została napisana przez Jennifer L. Armentrout pod pseudonimem J.Lynn.

Główną bohaterką tej książki jest dwudziestoletnia Calla studentka pielęgniarstwa, która jako nastolatka nie była typem "imprezowiczki" , nie miała chłopaka ani z żadnym się nie całowała. Jako dziecko przeżyła rzeczy które nie powinno żadne dziecko, a pamiątki tych przeżyć nosi na swoim ciele jak i duszy. Nadal pamięta to co w przeszłości zrobiła jej matka i z nikim się nie podzieliła swoimi tajemnicami, a już w ogóle ze swoimi nowymi przyjaciółmi w college’u.
Pewnego dnia okazuje się że dziewczyna musi wrócić do swojego rodzinnego miasta i odebrać od matki swoją własność. Tam poznaje przystojnego i tajemniczego chłopaka o imieniu Jax, który chce jej w tym pomóc. Lecz czy im się uda tego dokonać? Czy Calla pozwoli mu pomóc pozbyć się ciążącej na niej jej przeszłości?

Jestem bardzo ciekawa jak się skończy historia Calli i Jaxa. Jestem pewna, że w najbliższym czasie sięgnę po ciąg dalszy tej historii.

Bardzo podobała się ta książka, ponieważ odnajdywałam w Calli niektóre cechy charakteru wspólne łączące ją ze mną. Zainteresowała mnie ta lektura także z powodu ciekawej fabuły, która zawiera różne wątki. Z chętnością sięgnę po inne książki tej autorki, a także inne książki z tego gatunku.


 


                                                                                            Rainx, lat 18                              Książka wydana przez Wydawnictwo
Amber

Komentarze