Wytwórnia Smakowitych Lodów Vivien - Abby Clements - recenzja

Abby Clements to brytyjska pisarka, która mieszka w północnym Londynie z mężem i synem. Podbija serce nie tylko piórem, ale też niesamowitym talentem kulinarnym. 

Ma na swoim koncie bestseller "Wytwórnia Smakowitych Lodów Vivien" jak również "Meet Me Under the Mistletoe", "The Heavenly Italian Ice Cream Shop", "The Christmas Bake-Off " oraz wiele innych. Każda z książek wydaje się emanować kulinarnym zapałem autorki.

Imogen to dzika dusza pragnąca podróżować i poznawać świat z niesamowitą odwagą realizując swą pasję: fotografię. Ma ambitny plan zorganizować wystawę ze swoimi zdjęciami. Chatka na plaży, wieczorne tańce pod gwiazdami i nurkowanie z błazenkami to cała ona.

Anna to starsza siostra, która jest bardzo odpowiedzialna i rozsądna, dostała awans i w końcu kupiła mieszkanie swoich marzeń. Wprowadza się do niego razem ze swoim chłopakiem, który wydaje się być tym jedynym.

Wszystko się przewraca do góry nogami kiedy siostry dowiadują się, że ich Babcia odeszła… Rozsterki miłosne, kłopoty rodzinne, uparta Ciotka oraz lodziarnia której historia sięga lat 50. w spadku… Czy siostry dadzą radę uporać się z tym szaleństwem przyprószonym odrobiną słodkich deserów ? A może miasteczko Brighton nad kanałem La Manche ma jeszcze jakieś niespodzianki w zanadrzu?

Koniecznie przeczytajcie książkę i sami się dowiedzcie jak potoczyły się losy dziewczynWeronika, lat 16

Książka wydana przez


Komentarze