Obiekt #1:Wirus Damokles - Julian Hajdukiewicz - recenzja

Julian Hajdukiewicz jest to polski autor który napisał „Obiekt #1:Wirus Damokles”.

Książka pt. „Obiekt #1:Wirus Damokles” przedstawia świat w którym rządzi korporacja o nazwie Tetrra Earth. Dzięki tej korporacji ludziom żyje się znacznie lepiej na świecie (nie ma chorób, wojen, głodu, problemów z energią).

Lecz ludzie prowadzący dostatnie życie nie są świadomi czemu zawdzięczają taką jakość życia. Korporacja Tetrra Earth od dwudziestu paru lat prowadzi doświadczenia na ludziach na skutek, których powstał Wirus Damokles. Wirus ten po wprowadzeniu do organizmu człowieka zabije go lub, co się dzieje tylko w nielicznych przypadkach, obdaruje go specjalnymi mocami. Ocalałych po podaniu Wirusa Damokles zamyka się w laboratoriach i wykorzystuje ich moc do ulepszenia technologii tej korporacji.

Pewnego dnia Lazarus – chłopak, który jako pierwszy przeżył podanie wirusa postanawia uciec i spowodować, aby wszyscy ludzie mogli posiadać moc dzięki Wirusowi Damokles, o którym nie wie wszystkiego, a także jako jedyny nie wie jaką moc posiada …

Moim zdaniem ta książka jest bardzo wciągająca i interesująca, ponieważ pozwala czytelnikowi ”odejść od szarej rzeczywistości” i przenieść się do tego świata.

Spodobała mi się ta lektura ponieważ autor zawarł w tej książce odwołania do innych religii, a także dostosował język każdej z postaci do jej pochodzenia i sposobu bycia.Rainx 17 lat

Książka wydana przez


Komentarze