Mroczna bohaterka. Kolacja z wampirem - Abigail Gibbs - recenzja

Abigail Gibbs to dziewczyna pełna sprzeczności: miła, uśmiechnięta blondynka, która nie je mięsa i panicznie boi się krwi, jest równocześnie autorką krwawej powieści o wampirach. Kiedy samodzielnie opublikowała pierwsze rozdziały na Wattpad, wyświetlono je 17 milionów razy. Agenci sami się do niej zgłosili, a dzięki podpisanemu kontraktowi została milionerką. Jej książka "Mroczna Bohaterka. Kolacja z wampirem" jest angielską odpowiedzią na amerykańską sagę Zmierzch.

„Mroczna bohaterka. Kolacja z wampirem”, autorstwa Abigail Gibbs to mrożąca krew w żyłach opowieść, o siedemnastoletniej dziewczynie Violet Lee, która pewnej nocy znalazła się w złym miejscu i o niewłaściwym czasie. Violet po rozstaniu z chłopakiem, który jak się okazuje ją zdradził, zaczyna imprezować. Aż pamiętnej nocy, kiedy nie mogąc liczyć na niczyją pomoc, staje się świadkiem, tragicznego w skutkach zdarzenia. Tak właśnie poznaje tajemniczego, niezwykle atrakcyjnego i zapierającego dech w piersiach księcia wampirów, Kaspara Varna. Przypadkowe spotkanie raz na zawsze, bezpowrotnie odmieni jej życie. Dziewczyna przeniesie się do innego świata, pełnego mroku, wampirów, bogactwa, elegancji i wystawnych przyjęć. Za takie chwile szczęścia, przychodzi jednak zapłacić wysoką cenę.

Jak wielką wartość mają przepowiednie? Czy dla nowo poznanej osoby, można wyrzec się swego rodu i poświęcić wszystko czym się jest? Czy jeden pocałunek, jeden dotyk i jedno skosztowanie może wszystko zmienić? Czy pod wpływem jednej osoby, można przerodzić nienawiść w miłość? Na te i jeszcze więcej pytań odpowiedź można znaleźć po przeczytaniu tej książki. Jednak już teraz zdradzę wam, że pomiędzy nienawiścią, a miłością jest tylko cienka granica, która w przypadku tych dwóch osób nie okaże się żadną przeszkodą.

„Mroczna bohaterka. Kolacja z wampirem” to książka pełna namiętności i niespodziewanych zwrotów akcji. Opowiada o miłości, rodzinie i przyjaźni w niecodzienny dla nas sposób. Jeżeli ktoś czytając tą książkę myśli, że wie co dalej się wydarzy jest w wielkim błędzie.

Bez wątpienia jest to lektura nie do pominięcia, warta poświęcenia czasu i uwagi. W tej opowieści każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dominika, lat 18
Książka wydana przez Wydawnictwo

Komentarze