Mroczny trop - Alex Kava - recenzjaAlex Kava, a właściwie Sharon M.Kava to amerykańska pisarka, autorka wielu bestsellerów. Styl pisania jej najbardziej odpowiadający to thriller psychologiczny - jest w nim z resztą świetna.

"Mroczny trop"
to książka, którą miałam ostatnio przyjemność przeczytać. Ryder Creed jest trenerem psów i wraz ze swoją suczką Grace szukają przemytników handlujących narkotykami. Jednak ku zdziwieniu wszystkich obecnych ludzi podczas akcji znajdują jedynie pod pokładem grupę wygłodzonych, przerażonych dzieci, z którymi nie można nawiązać jakiegokolwiek kontaktu.

W tym samym czasie agentka FBI Maggie O'Dell prowadzi dochodzenie w sprawie serii morderstw. Wie już, że wszystkie ofiary torturowano przed śmiercią. Kobieta domyśla się, iż jest to zapewne dzieło jednego zabójcy. Po czasie ścieżki głównych bohaterów się łączą i oboje odkrywają tajemnice stanowiące ogromne zagrożenie dla ich bliskich.

Książka przypadła mi bardzo do gustu. Niewątpliwie wśród fanów thrillerów i kryminałów zrobi ogromne wrażenie. To połączenie dwóch historii, zupełnie innych od siebie osób. Opowieść o tym, jak wielka może być przyjaźń między człowiekiem i psem.

Akcja jest dynamiczna, nie pozwala czytelnikowi na chwilę nudy. Książka składa się z krótkich rozdziałów, co sprawia, że czyta się ją szybko i przyjemnie. Jest to idealna lektura na mroźny wieczór :)Poliksena, lat 17


Książka wydana przez

http://harlequin.pl/ksiazki/mroczny-trop

Komentarze