Klub Karmy - Jassica Brody - recenzja

Jessica Brody ma na swoim koncie kilka dobrych książek (m. in. "52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca") , i wzbogaciła ten zbiór o "Klub Karmy ". Jest to humorystyczna wizja codziennego życia nastolatek i ich problemów.

Książka opisuje życie Madison i jej kilku najbliższych przyjaciółek, oraz ich potyczek z byłymi chłopakami. Głównej bohaterce wydaje się że ma idealnego chłopaka, przystojnego i mądrego przewodniczącego samorządu szkolnego, wysyła jego zdjęcie do gazety i bardzo cieszy ją jego wzrastająca popularność wśród rówieśniczek. Długo się jednak nie nacieszy, bo ukochany Madison zostaje przez nią nakryty na zdradzie, mimo że jeszcze chwilę wcześniej zapewniał ją, że to ona jest wyjątkowa, i przede wszystkim najważniejsza dla niego. Dziewczyna wraz ze swoją świtą wpada na pomysł wsparcia siły karmy (w myśl idei, że każda decyzja ma swoje konsekwencje)... Niedługo dziewczyny przekonają się, że to prawda, również jeżeli chodzi o wymierzanie kary na własną rękę; ale w jaki sposób dowie się tylko ten, kto przeczyta ;) Kiedy dziewczyny orientują się, że popełniły błąd, naprawiają wszystko i dobra karma do nich powraca, a Madison nareszcie spotyka prawdziwą miłość :)

"Klub karmy" to naprawdę świetna lektura. Lekka, młodzieżowa przyjemna i bardzo ciekawa, bardzo wciąga. Mimo, że sama podchodzę do tego typu lektur sceptycznie całość przeczytałam na raz, nie mogłam się powstrzymać. Polecam głównie dziewczynom, ze względu na tematykę, i nic nie mogę książce ująć. Uważam, że warto ją przeczytać.Róża, lat 16Książka wydana przez 


Komentarze