Rywalki - Kiera Cass - recenzja

Debiutującą pisarka Kiera Cass w literaturze pięknej, od razu podbija listy bestsellerów swoją książką „Rywalki”. W tej powieści miłość nie zawsze jest łatwa, a kopciuszek nie zawsze chce mieć księcia.

Główna bohaterka America Singer, ze względu na wiek, musi podejść do Selekcji, która wyłowi trzydzieści pięć kandydatek dla księcia Maxona. Większość tych dziewczyn tego pragnie, nie America, ona ma swoją zakazaną miłość. Jak to bywa w książkach dostaje się do grona kandydatek. Narobi dużo zamieszania w życiu Maxona. O rozwijającej się miłości i że niemożliwe może stać się możliwe - tak według mnie można interpretować tę książkę.

Momentami źle napisane, ale jednocześnie bardzo wciągające - takie są „Rywalki”. Zaintrygowała mnie w nich okładka - piękna niebieska suknia na dziewczynie w pokoju luster - efekt doskonały. Po przeczytaniu mam ochotę na dalsze losy Americi i Maxona, a pałacowe dzieje przeniosły mnie w świat, w którym każdy może być kandydatką dla księcia. Książka jest dla każdego, bez wyjątku.Basia, lat 18
Książka wydana przez Wydawnictwo Jaguar

Komentarze