Dom ośmiu tajemnic - Liliana Bardijewska - recenzja


"Dom ośmiu tajemnic” Liliany Bardijewskiej to niezwykła książka o przygodach pewnej rodziny, a właściwie jej najmłodszego członka - Marcina. 


Niecodzienni bohaterowie, tajemnicze przygody i zaskakujące znajomości sprawiają, że nie można się oderwać od lektury choć na moment. To historia niezwykłej przyjaźni, która zdradzi tajemnice kamienicy.

Liliana Bardijewska w dobrym guście napisała o niespodziankach, na jakie trafiamy i jak wiele może się zdarzyć, gdy tylko powrócimy choć myślami do lat dziecięcych. Otwierają się wtedy przed nami wrota tajemnic, nierozwiązanych zagadek,…. a nawet szkoły duchów.

Niewątpliwym atutem tej książki jest jej wydanie. Gruba okładka z kolorowymi elementami przyciąga uwagę. Czcionka jest przystosowana dla wygodnego czytelnika, pisana łatwym i przejrzystym tekstem. Obrazki w tej lekturze ułatwiają nam znalezienie się na miejscu głównej postaci – Marcina i poczucia tego, co on.

Według mnie to dobra książka dla tych, co chcą choć na chwilę cofnąć się do wspomnień i mile spędzić czas.Poliksena Koldun, lat 16


Książka wydana przez Wydawnictwo


Komentarze