Wszystkie barwy siatkówki - Marcin Prus - recenzja


Niedawno w moje ręce wpadła książka o tematyce siatkarskiej. Bardzo rzadko spotyka się takie książki, dlatego była to dla mnie wielka radość. 

Marcin Prus, gwiazda rodzimej siatkówki, wielokrotny członek reprezentacji Polski, trener i dziennikarz radiowy, a także dyrektor sportowy Plaża Open, czyli ogólnopolskiego cyklu turniejów siatkówki plażowej, odważył się spisać swoje wspomnienia.

Opisuje zmagania, trudności pojawiające się na drodze do sukcesu a także daje nam możliwość zagłębienia się w życie sportowej gwiazdy, które wcale nie jest takie łatwe jak nam się wydaje. Książkę czyta się szybko i przyjemnie, dzięki prostemu językowi. Pojawiający się specyficzny humor, jest wstanie doprowadzić nas do łez. 

Przeczytanie tej książki było dla mnie niezwykłą przygodą, ponieważ pozwoliła mi zagłębić się w życie moich ulubieńców. "Wszystkie barwy siatkówki" sprawiły, że zły dzień natychmiast stawał się lepszym. Jestem pełna podziwu nad celem jaki postawił przed sobą Marcin Prus. Napisanie dobrej książki to nie lada wyzwanie, mimo to udało mu się! Myślę, że każdy fan siatkówki, ba nie tylko fan powinien sięgnąć po książkę Marcina Prusa. Zachęcam do przeczytania!

                                              


Ola, 17 latKsiążka wydana przez Wydawnictwo

http://wydawnictwosqn.pl/ksiazki/wszystkie-barwy-siatkowki/

Komentarze