Zagadka czarciego tortu - Joanne Fluke - recenzjaJoanne Fluke pisarka słynąca z  bestsellerowych książek kryminalnych, opisujących starania Hanny Swensen mające na celu znalezienie zabójcy. 20 powieści tej autorki znalazło się na listach bestsellerów „New York Timesa”. Sprzedało się ponad 3 miliony jej książek.

Hanna prowadzi cukiernię „Ciasteczkowa Dolina”, pewnego dnia w miasteczku pojawia się w odwiedzinach stary przyjaciel Babci Knudson. Parę dni po przyjeździe gość zostaje zabity, a Hanna postanawia podjąć się poszukiwań zabójcy na własną rękę. Niestety fakty szybko się zmieniają więc ma dużo pracy na głowie, a do tego nie wie, co począć ze swoim życiem prywatnym. Jest w rozterce nie wiedząc, którego kandydata na partnera wybrać.

Cała akcja jest tak zaskakująca, że z każdą stroną oczekujesz zwrotu akcji, a gdy w końcu jesteś pewny, że wszystko się wyjaśniło wcale nie jest tą prawdą. 

Jak dla mnie książka fenomenalna! A zakończenie zaskoczyło mnie zupełnie co nie jest proste. A do tego w książce znajdziesz przepisy na wyśmienite desery i kilka dań głównych. Sama jeden wypróbowałam i nie mam zamiaru na tym poprzestać.

Książka dla wszystkich, którzy lubią kryminały, lecz urozmaicone, także inną akcją.Agata, lat 16Książka wydana przez Wydawnictwo Bellona

Za miłą lekturę dziękujemy  Portalowi
Komentarze