Miłość - przed użyciem wstrząsnąć - Anna Czeplińska - recenzjaNigdy wcześniej nie spotkałam się z dziełami owej aktorki, nie mogę też nic ciekawego znaleźć na temat pisarki. Być może ta książka to jej debiut.... Również nie znalazłam żadnych informacji na okładce tej książki.

Głównymi bohaterami książki są Ola i Kubą. Kobieta jest dziennikarką pracującą w wydawnictwie. Marzy jej się wielka kariera. Nie pisze na żadne ważne tematy. Pracuje w piśmie dla pań i pisze artykuły np. na temat cellulitu. W powieści pojawia się również Kuba, który ma własny klub. Interes nie idzie mu tak jak to sobie wymarzył. Bohaterowie bardzo różnią się od siebie, jak ogień i woda.

Czytając książkę "Miłość - przed użyciem wstrząsną" poznajemy losy bohaterów oraz ich rodzin. Mamy styczność z wieloma tajemnicami, odkrywaniem prawdy…. Czy odkryta prawda będzie bolesna dla któregoś z bohaterów? Co ich łączy?

Książka łączy przyszłość z teraźniejszością. Mimo to czyta się ją lekko i łatwo, wczuwając się w sytuację bohaterów. Książka jest bardzo ciekawa. Można się przy niej pośmiać, dobrze pobawić. Serdecznie polecam każdemu czytelnikowi "Ósemkowego Klubu Recenzenta", ale i nie tylko !

                                                                                Czytelniczka, lat 19


                                  Za książkę dziękujemy Wydawnictwu


Komentarze