Paragon z podróży - Patryk Świątek, Bartek Szaro - recenzja


Jeśli marzysz o dalekich i ciekawych podróżach, ale myślisz, że Cię na nie nie stać, to po lekturze książki "Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania" zmienisz  zdanie, na pewno!

Poradnik ten aż kipi od dobrych rad i cennych wskazówek jak podróżować nawet do egzotycznych miejsc za naprawdę małe pieniądze np. 5 dni w Maroko za 300 zł,  6 dni na Wyspach Kanaryjskich za 840 zł,  tydzień na na Malcie za 500 zł itd. Tak to możliwe? Wystarczy trochę poszukać, zaplanować i... Poradnik pełen jest przykładów, opisanych wypraw, gdzie dowiadujemy się jak się dostać najtaniej w dane miejsce, gdzie spać, jeść, co warto zobaczyć, a czego się wystrzegać.
Książkę wzbogacają wspaniałe kolorowe fotografie z podróży.

Autorzy przewodnika: Patryk Świątek i Bartek Szaro dzielą się swoim doświadczeniem (wiele podróżowali sami), prowadzą również serwis internetowy Paragon z podróży, który został nagrodzony w kategorii "Podróże i szeroki świat" oraz nagrodę główną Blog Roku 2011. 

Myślę, że książka "Paragon z podróży" stanie się dla niejednej młodej osoby wspaniałą inspiracja do wyruszenia w własną podróż.

 
Kora, lat 17
Za e-booka dziękujemy Wydawnictwu


Komentarze