Okrutne oskarżenie - Fern Michaels - recenzja

Fern Michaels jest poczytną amerykańską autorką romansów i thrillerów. Tworzy od ponad 30 lat i ma na swoim koncie 70 książek wydanych w 75 milionach egzemplarzy z czego większość była bestsellerami " New York Timesa". Poza pojedynczymi powieściami pisze także sagi rodzinne.


W ostatnich dniach miałam możliwość przeczytania książki pt. "Okrutne oskarżenie". Czytając krótki opis książki zastanawiałam się czy warto po nią sięgać. Teraz wiem, że bardzo żałowałabym nie przeczytawszy jej. Fern Michaels poruszyła bardzo trudny temat, wzbudzający wiele kontrowersji, emocji i refleksji. Autorka opisuje życie kobiety o imieniu Kate, które można rzec legło w gruzach, gdy dwunastoletnia dziewczynka oskarżyła jej męża o molestowanie seksualne. Komu wierzyć? Kto mówi prawdę - mąż czy córka najlepszego przyjaciela? Czy to możliwe, że nastolatka jest w stanie wymyślić coś tak okropnego?


"Okrutne oskarżenie" to książka, którą czyta się jednym tchem! Czytając , czułam "emocjonalny ból" Kate, podziwiałam jej niezachwianą wiarę w męża i chęć walki o sprawiedliwość.


Ta książka jeszcze długo po przeczytaniu zajmuje myśli czytelnika ...
a na usta nasuwa się pytanie : Jak to możliwe?                                                                                 Ola , 16 lat


Za ciekawą lekturę dziękujemy WydawnictwuKomentarze