Mały słownik miłości - Piero Gribaudi - recenzjaPiero Gribaudi, autor „Małego słownika miłości”  to pisarz mieszkający i działający w Turynie. Pisze głownie o duchowności i chrześcijaństwie. Jest również autorem takich dzieł jak „Baśnie o świętej Nocy” , czy „Ewangeliczne dzieci. Baśnie.”

"Słownik" jest niezwykłą refleksją na temat miłości. Pisarz nie rozkazuje nam jak mamy postępować, lecz przedstawia wszystkie odsłony miłości, zarówno te proste, jak i głębokie, zdolne poruszyć wolę i serce. Refleksja momentami jest dość ciężka do zrozumienia , jednak uważam, że warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad dokładnym sensem rozdziału. Zawarte są w niej rzeczy oczywiste, ale i takie, o których nigdy wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Rozdziały są bardzo krótkie, jednak możemy znaleźć w nich wiele ciekawych i nowych informacji.

Książkę polecam tym, którzy szukają miłości, jak również zakochanym , aby zrozumieć dokładny sens miłości.Patrycja , 16 latZa książkę dziękujemy Wydawnictwu

Komentarze