Pomieszanie z poplątaniem - Lilana Dorska - recenzja„Pomieszanie z poplątaniem” jest krótką i wesołą powieścią. Do książki przyciąga prosta, ale jednocześnie intrygująca okładka oraz opis. Krótki i idealnie opisujący treść utworu.

Czytając „Pomieszanie z poplątaniem” poznajemy dwie historie, które przeplatają się. Jedna opowiada o młodym biznesmenie, a druga o młodej pracownicy biura. W opowieści dochodzi do wielu zabawnych wydarzeń. Idealnym podsumowaniem książki jest wypowiedź Kamila - jej bohatera: „życie jest takie poplątane, nigdy nie wiadomo co nas spotka”.


„Pomieszanie z poplątaniem” jest bardzo lekką i przyjemną lekturą. Pomimo swojej oczywistości zaskakuje. Sytuacje przedstawione w książce, pomimo iż mocno naciągane, są w swojej schematyczności nieschematyczne. Styl pisania jest swobodny, a dialogi nie wydają się być sztuczne. Czytelnik poznaje siłę plotek oraz moc przyjaźni. 


Książkę poleciłabym każdemu. Mnie osobiście bawiły żarty siostry głównego bohatera oraz wzruszyło zakończenie. Utwór jest idealny na poprawę humoru.
Małgorzata Kotowska, lat 17
Za książkę dziękujemy Wydawnictwu 


Komentarze