Miłość Łucji - Katarzyna Figura - recenzja

Główna bohaterka- Łucja ma dobrą posadę w dużej firmie, świetnie urządzone mieszkanie i samochód. Na pierwszy rzut oka wydaje się być szczęśliwą osobą. Jednak w jej życiu dominuje smutek. Niedawno straciła swoją ukochaną przyjaciółkę Martę, która zmarła na raka. Niedługo później poznaje jej brata - Kacpra. Na początku jest do niego wrogo nastawiona, jednak po bliższym poznaniu się, zaczyna między nimi iskrzyć.
Ich związkowi towarzyszą ciągłe wzloty i upadki. Adoptują małą dziewczynkę, którą otaczają ogromną miłością. Szczęście nie trwa zbyt długo. Do Łucji dociera tragiczna wiadomość…
 
„Miłość Łucji” to bardzo sympatyczna w czytaniu książka. Lekka i przyjemna. Dzięki szybkiej akcji i braku zbędnych opisów, można ją przeczytać niemal w jedno popołudnie. Autorka nie zniechęci czytelnika, ponieważ wydarzenia jakby z bajki przeplatają się z bardzo smutnymi. Strach przed tym, czy wszystko skończy się dobrze, powoduje że czeka się z niecierpliwością na ostatnie strony.
 
Książka doprowadza i do śmiechu, i do łez. Wzrusza i napełnia nadzieją. Mnie się bardzo podobała i myślę, że przypadnie do gustu fanom słynnych powieści Nicholas’a Sparks’a.
Merry, lat 19
Za książkę dziękujemy Wydawnictwu


 

Komentarze