Śladem zbrodni - Tess Gerritsen - recenzjaTess Gerritsen to współczesna pisarka. Z wykształcenia jest lekarzem na swoim koncie ma ponad 30 książek. „Śladem zbrodni” to jedna z jej książek. Tess specjalizuje się w pisaniu romansów kryminalnych.

Akcja książki rozgrywa się głównie we Francji. Rodzeństwo Travistock zagłębia się w sprawę morderstwa sprzed 20 lat. Jednak wiele osób ze świata, w którym żyją jest poruszona ich ciekawością.

Książka została napisana bardzo przyjemnym językiem. Nie był on przerysowany, a czytanie książki było przyjemnością. Ta historia bardzo mnie wciągnęła, z każdą stroną coraz bardziej mogłam zbliżyć się do bohaterów. Jak to w kryminałach bywa, od początku zastanawiałam się, kto może być zbrodniarzem. Z rozdziału na rozdział pojawiali się nowi podejrzani, nowe wątki oraz nowe uczucia. Książka opowiadana była z kilku perspektyw, przez co mogłam wczuć się w odczucia innych bohaterów i dogłębniej ich poznać, co sprawiało, że byłam z nimi bliżej. Książka przyciągnęła mnie łatwym stylem pisania oraz przedstawianiem świata.

„Śladem zbrodni" to moja pierwsza przeczytana książka spod pióra Tess Gerritsen i na pewno nieostania. Z pewnością sięgnę po kolejną jej powieść. Jeśli lubisz kryminały, romanse lub romanse kryminalne z pewnością powinieneś sięgnąć po twórczość tej autorki.

K.T

Książka wydana przezKomentarze